Ozonowanie

Ozonowanie jest metodą odkażania bez użycia chemii. Stosowanym środkiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach dezynfekujących. Jest to metoda ekologiczna, która nie tylko odkazi dom czy mieszkanie, w którym przebywamy ale pozwoli na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów .

About us

Świadczymy usługi ozonowania, czyli szeroko pojętej sterylizacji, która całkowicie niszczy drobnoustroje i ich formy przetrwalnikowe.

Ozonowanie pomieszczeń zalecamy w celu usunięcia przykrych zapachów powstałych po spaleniu, zalaniu, paleniu papierosów, przygotowywaniu posiłków, remoncie ( zapach farb i lakierów), obecności zwierząt oraz po zmarłej osobie.

Ozonowanie ogranicza rozprzestrzenianie się chorób (np. grypy) w dużych skupiskach ludności (szkoły, biura, szpitale, przychodnie, akademiki, internaty, hotele).

Nasze usługi wykonujemy w zakładach, gdzie jest produkowana i przetwarzana żywność, prowadzona hodowla itp., także w wytwórniach, w których podczas produkcji pojawiają się przykre zapachy. Wykonujemy dezynfekcję klimatyzacji oraz przewodów wentylacyjnych w budynkach.

Stosowanie ozonu zalecamy wszystkim tym, którym zależy na zdrowiu własnym i zatrudnionych współpracowników.NASZE USŁUGI WYKONUJEMY W ZAKRESIE:

  • dezynfekcji (usuwanie bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, alergenów)
  • dezodoryzacji - usuwanie przykrych zapachów (stęchlizna, nikotyna, spalenizna, zapachy odzwierzęce zapachy po zmarłym, etc.)
  • ozonowania pomieszczeń (biura, domy, szpitale, sanatoria, hotele, przychodnie, restauracje, bary, lodziarnie, puby, szkoły, ośrodki sportowe, siłownie, baseny)
  • ozonowania (floty samochodowej oraz autokarów, pociągów)
  • dodatkowo na życzenie Państwa, przeprowadzamy bezpiecznie i fachowo dezynsekcję oraz deratyzację
DO GÓRY